Studio Soundlab

Věnujeme se výrobě reklamních spotů, hudebních skladeb, nahráváme vokály, živé nástroje a vlastní ruchy. Vynikáme v celkové postprodukci a sound designu, výrobě různých zvuků a zvukových efektů na klíč. Výborná dostupnost, moderní profesionální technika příjemný a profesionální přístup.

S čím vám pomůžeme Jak to u nás vypadá

Služby

Recording

Mix

Mastering

Tvorba hudby na klíč

Sound design na klíč

Znělky, reklamy a jingly

Voice casting a dabing

Režie a tvorba videí

Odborné konzultace

Jak to u nás vypadá

CHILLOUT

V relaxační místnosti si mohou klienti odpočinout nebo si vyřídit pár telefonátů a emailů, mezitím co zvukař bude pracovat nebo si v klidu vypít kávu a dát nohy nahoru, v případě potřeby si lze i pohodlně lehnout či využít sezení příjemného venkovního prostředí na dvorku studia a tam si třeba zapálit.

MIC ROOM

Snímací místnost je speciálně akusticky upravená, změřená a určená ke snímání hlasů a nástrojů, uvnitř disponujeme mikrofonem značky Neumann, pohyblivým LCD monitorem, na který promítáme text, video či jiný obraz. Vhodné například pro dabing či jakoukoliv synchronizaci s obrazem např. při náhrávání voiceoveru.

REŽIE

V režii se upravuje zvuk a obraz. I tato místnost je akusticky upravená a změřená k tomu, aby finální výsledky odpovídaly profesionální úrovni a podléhaly vašim požadavkům. I v této místnosti mohou klienti relaxovat díky příjemnému posezení. Z režie lze komunikovat s těmi, kteří se nachází ve snímací místnosti.

Napište nám

Adresa / Pod hliništěm 193/3, Praha 8, 182 00

IČO / 88504271